Teksa nuk na ndajnë shumë orë nga nisja e Konferencë Ligës në Tiranë, ku do të përballen Feyenoord dhe Roma, tifozët holandezë kanë nisur festën.

 

Pamjet që shihni tregojnë tifozët teksa festojnë dhe këndojnë në lulishten pranë Akademisë së Arteve, ndonëse temperaturat janë të larta. Ata kanë sfiduar rrezet e forta të diellit, ndërsa shijojnë muzikën dhe pinë, ndërsa disa prej tyre kanë hequr dhe bluzat.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kujtojmë se dje u regjistruan disa incidente në kryeqytet ku pati përplasje me tifozëve dhe policisë, ndërsa disa prej tyre u lënduan.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: