Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në “Euro2020” por rruga është ende shumë e gjatë dhe e vështirë në një kohë kur përpara Shqipërisë janë tre ekipe. Sfida e radhës, transferta kundër Turqisë, pritet të thotë shumë për fatin e Kombëtares:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb