Dikur një peshëngritës, ndërsa sot shfaqet duke luajtur me një top futbolli. Ky është mëngjesi ndryshe i presidentit Ilir Meta, larg angazhimeve politike.

Ka qenë vet kreu i shtetit ai që ka postuar një video teksa shfaqet duke u argëtuar me top, afër bregut të detit.

“E diela është më e bukur kur nis sportive! ⚽”, shkruan Meta, duke treguar kështu edhe aftësitë e tij sportive.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: