Lautaro Martinez është talent 20-vjeçar që po mahnit në kampionatin argjentinas. Për të thuhet se skuadra e Interit ka arritur një marrëveshje për ta transferuar në verë, por nuk mungojnë as zërat që e shohin të ardhmen e sulmuesit në Dortmund.

Për të parë se ku do të përfundojë duhet të presim, por së fundmi, Martinez i cili luan me Racing, në ndeshjen kundër Patronato me një lëvizje të vetme i ka dhënë ‘fund’ karrierës së kundërshtar.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb