Ky është momenti i sherrit në Tiranë ditën e djeshme kur tifozët e Feyenoord rrahin brutalisht një qytetar.

Grushte, shqelma, karrige, gjithçka e përdorur për të shkaktuar kaos e dhunë në Tiranë një natë para finales së Conference League mes ekipit të Romës dhe Feyenoord-it holandez. Një 48-vjeçar mbeti i plagosur, teksa policia deklaroi se është jashtë rrezikut për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: