Një mesues nga fshati Greme i Komunës së Ferizaj shihet duke rrahur në orë të mësimit një nxënës me shuplaka.

Në një video të publikuar nga mediet kosovare, shihet momenti i rëndë, kur mësuesi rreh nxënësin, ndërsa raportohet se ngjarja ka ndodhur në shkollën fillore “Enver Topalli”, në këtë fshat.

Ndërkohë, raportohet se profesori me inicialet XH.T vazhdimisht ushtron dhunë fizike ndaj nxënësve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: