Rikthen pamjet e frikshme ku të rinjtë masakrojnë kafshët. Kështu, pas ngjarjes makrabre ku në një fshat të Kuçovës një grup adoleshentësh filmonin teksa njëri prej tyre qëllonte me sëpatë qenin, një tjetër episod i ngjashëm vjen nga Peqini.

JOQ ka publikuar një video ku shihet se si një djalë i ri qëllon me armë në kokë një gomar.

Ky i fundit është lidhur në një pemë, ndërsa plumbi në kokë ka rezultuar fatal për të, pasi është rrezuar përtokë. Për më tepër shihni videon me pamje të rënda.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb