Si përfundon ndeshja mes Francës dhe Danimarkës këtë të shtunë? Diskutimi për këtë sfidë ka sjellë një bast të veçantë “live” mes Shpëtim Duros dhe Alban Bushit, të ftuar në studion e “Qatar N’24” në “News 24”.

Bushi theksoi se e rendiste Danimarkën në ekipet e dobëta pasi nuk kishte dhuruar asgjë në ndeshjen e parë në grup dhe priste fitoren e Francës. Nga ana tjetër, Duro i shpjegoi se Danimarka ishte skuadër e organizuar dhe Franca nuk e kishte të thjeshtë që të fitonte ndaj saj.

Kështu, të dy vendosën një bast me njëri-tjetrin, me përfundimin e tij që do të mësohet vetëm duke ndjekur “Qatar N’24” të shtunën në darkë pas mbylljes të sfidave të Botërorit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: