VLORË

Një ngjarje e rëndë ndodhi këtë mesditë në Vlorë, ku gazetari i “News24” dhe “BalkanWeb”, Enrik Mehmeti, raportoi live. Një 18-vjeçar terrorizoi vlonjatët, teksa grabiti me armë një argjendari dhe u largua, duke qëlluar me armë.

Gazetari Mehmeti, i cili ndodhej në vendngjarje, duke rrezikuar edhe jetën, ka arritur të filmojë ekskluzivisht për “News24” dhe “BalkanWeb” edhe momentin e neutralizimit të autorit, pasi ky i fundit qëllon disa herë me armë.

Të shtënat dëgjohen edhe në videot ekskluzive të “BalkanWeb”, ndërsa shihen edhe momentet kur autori neutralizohet nga policia. I shtrirë në tokë, uniformat blu i vënë prangat autorit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb