Skena që shihni është xhiruar në një pishinë në SHBA. Videoja tregon momentin në të cilin një vajzë e vogël rrezikon të mbytet në një pishinë.


Asnjë përreth vajzës se kupton këtë vetëm roja bregdetare e cila hidhet në ujë dhe shpëton.


Videoja është postuar në Liveleak dhe vjen nga SHBA.
(da.xha/Balkanweb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb