Një video e momentit të pagëzimit në një kishë në New York është bërë virale në rrjetet sociale, pasi fëmija ka urinuar.

Situata ka shkaktuar të qeshura tek të pranishmit në ceremoni, ndërsa video është filmuar nga Demtri Lymberatos, babai i Jonathan 7  muajsh.

Shikuesit në rrjetet sociale gjithashtu kanë shprehur komentet e tyre duke qeshur, ndërsa urojnë fëmijën për jetë të gjatë e të shëndetshme.

Prifti ka treguar se pavarësisht momentit të sikletshëm duhet të qëndronte i qetë.

Ceremonia është zhvilluar të shtunën e kaluar, ndërsa video ka marrë më shumë se 13, 000 pëlqime.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: