KOSOVË

Një fenomen tepër i rrallë është shënuar dje në qytetin e Skënderaj në Kosovë.

Në stacionin e autobusëve të këtij qyteti, ka ndodhur fenomeni që quhet nga meteorologët “tornado rrotullues”.

Edhe pse tornado nuk ishte aq e fuqishme, fenomen i tillë është i rrallë në Kosovë. Për më tepër shikoni videon nga vendngjarja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb