Pamjet që shihni vijnë nga spitali Infektiv ku po trajtohen aktualisht të sëmurët me koronavirus.

Gazetari Erjon Skendaj ka siguruar për ‘BalkanWeb’ një video ku shihet se 5 autoambulanca që presin para hyrjes së COVID1-it.

Mesditën e të premtes nga ora 1:20 deri në orën 15:00 në Infektiv kanë mbërritur rreth 16 autoambulanca afërsisht 1 në çdo 5 minuta duke krijuar para spitalit COVID 1 një trafik të rënduar.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kujtojmë se në këto ditë kurba e shifrave ka pësuar rritje të madhe. Vetëm në 24 orët e fundit u raportuan 319 rasteve, ndërsa 3 persona humbën jetën. Për më tepër shihni videon.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: