FIER

Sali Berisha do të mbajë foltoren e dytë me demokratët në qytetin e Fierit. Dhjetëra simpatizantë kanë dalë të presin ish-kryeministrin.

Gazetari Osman Stafa siguron për BalkanWeb pamje nga situata në Fier para nisjes së Foltores.

Takimin e parë me demokratët Berisha e mbajti në Tiranë teksa do e vijojë turin në gjithë Shqipërinë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb