Përfshihet nga flakët kabina që furnizon me energji elektrike qendrën historike në Vlorë.

Sipas informacioneve bëhet me dije se është dëgjuar një shpërthim i fortë,.

Ndërkohë në zonë ka mbërritur zjarrfikësja dhe punonjësit e policisë.

Sakaq zona është e frekuentuar nga turistë të huaja dhe qytetarë.

 

Lajm

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: