Cristiano Ronaldo dhe bashkëshortja e tij Georgina janë shumë aktivë në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e tyre të shumtë momente nga jeta e tyre e përditëshme. Sulmuesi portugez ka goditur sërish në shenjë me videon e fundit nga shtëpia e tij.

Aktualisht, CR7 vuan një dëmtim që rrezikon seriozisht debutimin në sezonin e ri të kampionatit italian, por për t’u kthyer sa më shpejt në fushë ai ka ndihmën e Georginas. Kjo e fundit ka marrë rolin e infermieres për të ndihmuar bashkëshortin e saj për t’u rikuperuar sa më shpejt.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb