Pamjet që shihni vijnë nga banesa e Klodian Çalamanit, autorit të vrasjes së 8-vjeçarit në Greçalli të Fierit. Dhoma ku jetonte 38-vjeçari, është përfshirë nga flakët, duke shkrumbuar çdo gjë që kishte brenda saj.

Në pamjet e siguruara nga gazetari Ervis Kushi shihet se si orenditë e pakta në dhomë janë djegur, madje edhe ato pak elektroshtëpiake që autori i vrasjes kishte.

Policia aktualisht po heton në lidhje me ngjarjen, nëse është aksidentale apo e qëllimshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: