LIGA E KAMPIONËVE-Barcelona mbrëmjen e djeshme shpartalloi në shifrat 4-0 skuadrën holandeze të PSG-së, sfidë kjo e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Por, pak çaste para se të niste sfida, tifozët e skuadrës mike kanë goditur me karrige një tifoz kundërshtar, ndërsa pamjet tregojnë akte të shëmtuara. Tifozi i Barcelonës mbeti i shtrirë përtokë pa ndjenja.

Ndjenja Menjëherë policia shkoi në vendngjarje, ndërsa i plagosuri është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb