Ndonëse nesër do të mbahet finalja e Konferencë Ligës, tifozët e Feynoord kanë nisur festën para kohe. Ata janë mbledhur në një rrugë të kryeqytetit, poshtë shtëpisë së ish-kryeministrit Sali Berisha, ndërsa ia kanë marrë dhe këngës.

Gazetarja Aurora Golemi ka siguruar për BalkanWeb pamje nga festa e tifozëve holandezë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kujtojmë se Feynoord do të përballet nesër në Air Albania me skuadrën e Romës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: