Dhjetra tifozë të Fejnord nuk janë larguar as gjatë ditës së sotme nga Tirana.

Megjithëse humbën një ditë më parë përballë Romës në finalen e Conference League, holandezët janë mbledhur sërish në zonën e Pedonales ku birrat e zakonshme këto ditë të qëndrimit në Tiranë i kanë shoqëruar me kengë dhe kërcim.

Shumica e tifozëve të Fejnord janë larguar gjatë ditës së sotme nga kryeqyteti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb