Theresa May do të jetë kryeministrja e Britansë së Madhe brenda pak orësh, por ajo e ka nisur rrugëtimin e saj me një gafë.
Teksa vizitoi “Downing Street”, ajo bëri një garë në dalje nga dera e famshme e zezë.

May mori rrugën në të djathë ndërkohë që duhet të shkonte majtas nga është edhe dalja.

Por ajo e kaloi me sportivitet duke ngritur supet dhe duke qeshur si për të thënë “nuk e dija, e kam sefte”.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb