Jakub Kivior pritet të jetë transferimi më i ri i Arsenalit, me mbrojtësin polak që ishte i pranishëm në “Emirates” ku Topçinjtë mundën Mançester Junajtid. Në krahë të tij ishte dhe vajza e cila i ka rrëmbyer zemrën, Klaudia Kovalshik.

Modelja 30-vjeçare njihet ndryshe dhe si “Mbretëresha e Twerking”, e cila ka dalë kampionë në shumë konkurse sa i përket kërcimit të nxehtë.

Ajo ka marrë dhe njëherë vëmendjen e mediave pas transferimit të Kivior në Londër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: