KAVAJË

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Malin e Robit, në Kavajë.

Një kamion i tonazhit të rëndë është përmbysur, duke bllokuar trafikun për gati një orë.

Gazetari Roland Karameta siguron për “BalkanWeb” pamje nga vendngjarja, ndërsa mëson se shkak për aksidentin është bërë fakti që kamionit i ka plasur njëra nga gomat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb