Një modele ruse ka kaluar së situatë të pakëndshme teksa ecte në tapetin e kuq.

Yulia Rybakova kishte veshur një fustan të kuq me një bisht të gjatë, mirëpo stilisti i saj nuk i kishte menduar mirë të gjitha.

Kjo pasi dikush shkeli padashje mbi fustanin e saj dhe i tërhoqi gjithë pjesën e poshtme.

Modelja përfundoi përpara fotografëve dhe kamerave vetëm në të mbathura, ndërsa sytë e njerëzve u drejtuan mbi të.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: