Një nëpunës turk, ka rënë pre e një grabitje, menjëherë sapo doli nga ambienti ku punonte në Maltepe të Stambollit.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur hajdutët i marrin burrit çantën me 150 mijë lira brenda.

Grabitësit më pas, tentojnë të largohen, por burri, i quajtur Ahmet Tortup, i vihet në ndjekje dhe arrin t’i neutralizojë dhe të marrë pas çfarë i takonte.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb