KAVAJA

BalkanWeb siguron video të automjetit të djegur në fshatin Kryemëdhënj të Golemit në Kavajë. Automjeti është gjetur në një rrugë të paasfaltuar dhe pandriçuar.

Dyshohet se pikërisht ky automjet i përket atentatorëve të vrasjes së Everest Çaka. Me këtë automjet ata mund të jenë larguar nga Elbasani në drejtim të Golemit ku dhe e kanë djegur.

Ngjarja deri më tani ësthë pa autor, teksa e plagosur nga ngjarja mbeti edhe bashkëshortja e viktimës, Silvana Çaka.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb