VLORA

Gazetari Enrik Mehmeti për BalkanWeb siguron video nga momenti kur digjet automjet i shefit të paraburgimit në Vlorë, Feim Alisinanit.

Automjeti u dogj në orën 1 të natës në rrugën ”Hajro Çakërri”. Duket se për disa momente automjeti u përfshi nga flakë dhe tym të madh derisa zjarrfikëset fikën flakët.

Kamerat e sigurisë kanë treguar për dy autorë që thyen xhamin e automjetit tip ”Nissan” dhe dogjën mjetin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb