Pamjet që shihni vijnë nga një tjetër kënd, ku gjithçka duket më qartë nga momenti kur u sulmua kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha.

Kreu i PD-së u sulmua nga 31-vjeçari Gert Shehu, i cili në mënyrë krejt të papritur sulmoi Berishën, duke e gjakosur poshtë syrit. Më pas Berisha bie përtokë.

Ndërkohë ndërhyrja e truprojës dhe të simpatizantëve të tij ka qenë e menjëhershme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: