Fitorja më përmbysje përballë Skënderbeun afron Tiranën gjithnjë e më shumë me titullin kampion. Pavarësisht diferencës prej 9 pikësh, Halili pret sfidën kundër Kukësit, ku një fitore do ti jepte matematikisht titullin kampion.

I gjithë diskutimi për të ardhmen, për pjesëmarrjen në Champions League dhe për merkaton, do të bëhet pikërisht pas kësaj ndeshje. Presidenti i bardhebluve është ndalur dhe tek disa individë të lidhur së fundmi me klubi bardheblu, duke nisur nga Alban Hoxha dhe deri tek Ilir Daja.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb