Ka qenë një tjetër fitore in-extremis në këtë sezon për Tiranën, që ka realizuar disa të tilla duke bërë që entuziasmi i tifozërisë së saj të rritet në maksimum. Aq më tepër kur kjo vjen ndaj një rivali direkt si Kukësi, të cilën 24 herë kampionët e mposhtën me shifrat 2-1.

Kjo fitore ngroh shumë sidomos në prag të derbit të madh të kryeqytetit kundër Partizanit, që do të luhet të premten e ardhshme.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb