Padyshim që ata ngelen çifti më i famshëm i showbizit. Aktori, Liam Hemsworth, dhe këngëtarja Miley Cyrus po përjetojnë historinë e tyre të dashurisë.

Por përveç momenteve romantike, Hemsworth ka publikuar një video ku shfaqet duke u fshehur dhe më pas i del krejt papritur këngëtares, duke trembur këtë të fundit. Miley shtë trembur aq shumë sa ka shpërthyer në lot.

“Të urrej! Zhduku”, i thotë këngëtarja të fejuarit të saj. Ndërkohë ai e ka shoqëruar videon me një citim; ajo e pëlqen shumë kur unë bëj kështu”. Ndërkohë, për çiftin qarkulloi se ata janë martuar fshehurazi në Australi.


(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: