Njihuni me Delilah, një dhi nigeriane 18-muajshe në Alberta, Kanada, e cila nuk e ka problem jo vetëm të tërheqë kecin në fermë, por edhe të shtyjë karrocën e Henrit 1-vjeçar në këmbët e saj të pasme. “Ajo është kaq e ëmbël dhe miqësore me Henrin,” tha mamaja e vogëlushit Jules Warner, 30 vjeç, për dhinë e dashuruar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: