Halle Berry u pa së fundmi duke u argëtuar në një drekë të drag queen në West Hollywood dhe prania e saj në dyqan nuk kaloi pa u vënë re.
Aktorja fituese e Oskarit u shfaq në La Boheme Drag Queen Brunch me partnerin e saj Van Hunt dhe një mik.

Në një video që bën xhiron e internetit, Halle Berry duket se është argëtuar shumë, duke dhënë drag show-n e saj me një drag queen. Të dy kërcejnë me muzikë që luan në sfond, ndërsa pjesa tjetër e klientëve i brohorasin.

Një sensacion kanë shkaktuar disa nga lëvizjet e kërcimit të aktores, e cila nuk ka ngurruar të ngjitë trupin sipër partnerit të saj.

Publiku është i ndarë në rrjetet sociale. Në komentet e para nga klipi i publikuar nga TMZ përmes Twitter, mendimet janë të ndara. Disa shprehin admirimin e tyre për Halle Berry. Megjithatë, shumica shkruajnë se videoja i bën të ndihen “të çuditshëm”.

Disa kanë komentuar në mënyrë karakteristike “E neveritshme”, për kërcimin e Berrit. Një nga aktoret e tjera transvestite të dyqanit, ka postuar në profilin e saj në Instagram, një foto në grup të realizuar nga drag queens me Halle Berry.

Siç shkruan në mbishkrimin e publikimit, dyqani i veçantë po festonte vitin e parë të funksionimit dhe stafi dëshironte të falënderonte yllin e Hollivudit për mbështetjen e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb