Recetë nga znj Eneida

Përbërësit
500 gr kërpudha champignon të mëdha

3 qepë të njoma

100 gr mish të grirë

3 lugë galetë

2 lugë krem djathi Exquisa

50 gr parmixhano Ghidetti

50 gr djath blu

Vaj ulliri

Kripë

Piper të zi Vegeta

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb