Orë të nxehta në kryeqytetin shqiptar, pasi tashmë ka filluar edhe futja e tifozëve të Romës dhe Feynoord brenda në stadium. Forcat e sigurisë kanë kontrolluar rreptësisht të gjithë ata që kanë bileta dhe duan të shikojnë nga afër sfidën. Siç raporton për BalkanWeb gazetari Igli Çelmeta, situata duket e qetë dhe akoma nuk është regjistruar asnjë incident.

 

(BalkanWeb)

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb