Atmosfera në shkallët e stadiumin “Air Albania Stadium” është e mrekullueshme. Mbi 21 mijë tifozë kuqezi kanë elektrizuar ambientin, pamje fantastike që i kanë dhanë më shumë ngjyra inaugurimit të impiantit më të ri në Shqipëri.


Grupimi më i famshëm i Kombëtares, Tifozët Kuqe e Zi, shpalosën një koreografi fantastike ndërsa disa tifozë kanë vërshëllyer gjatë momentit kur po këndohej himni i përfaqësues franceze

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb