Me thirrje kundër kryeministrit Edi Rama, protestuesit po marshojnë drejt Bulevardit Dëshmorët e Kombit.

Siç shihet nga disa pamje të siguruara nga gazetari Igli Çelmeta, protestuesit thërrasin me zë të lartë; “Poshtë Edi Rama”, “kriminel” “hajdut”, “Rama ik!”.

Ndërkohë që një qytetar ka zgjedhur të protestojë i veshur me veshje popullore. Ndërkohë që disa prej tyre mbajnë dhe banderola dhe pankarta me thirrje për BE dhe kundër qeverisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: