DIVJAKË

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ia ka marrë valles, me të rinjtë në Divjakë.

Kryemadhi thekson se është çdo sekondë e përkushtuar për ndryshimin, që rinia meriton.

Postimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi:

Shqipëria nuk mund t’i humbë për asnjë arsye këta të rinj të mrekullueshëm.

Vendi ka shumë nevojë për ta. E përkushtuar çdo sekondë për ndryshimin që ata meritojnë. ❤️

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb