BRUKSEL

Kryeministri Edi Rama merr pjesë sot në samitin e jashtëzakonshëm të NATO-s, ku merr pjesë dhe Presidenti amerikan Joe Biden dhe në fokus të të cilit është Ukraina. Rama ka mbërritur i shoqëruar nga ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi, teksa është takuar me kryeministrin kanadez dhe shefin e NATO-s Stoltenberg.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: