Gazetarja Eneida Petova sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamje nga aksidenti tragjik në Berat, ku humbi jetën nëna 30-vjeçare Klaudia Xhaferi me të birin 6-vjeçar.

Videot tregojnë momentin, kur makina është nxjerrë nga lumi, ku shihet se është tërhequr me një autovinç.

Nga aksidenti humbën jetën nëna me të birin, të cilët po udhëtonin me shpejtësi, kur 30-vjeçarja ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në lumë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb