Në Air Albania kanë hyrë tifozët e Romës. Ata nuk kanë humbur kohë dhe menjëherë kanë shpalosur koreografitë e tyre, ku në to mbizotërojnë ngjyrat simbol të ekipit italian. Impianti modern ka filluar të mbushet, duke marrë kështu një pamje të mrekullueshme.

Finalja mes Romës dhe Feynoord do të zhvillohet në orën 21.00 dhe vlen për finalen e Conference League. Përveç spektaklit në fushën e lojës, një sifdë tejet e bukur pritet edhe në tribuna.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: