Erling Haaland është i lumtur për transferimin te Manchester City. Sulmuesi norvegjez duket i papërmbajtshëm nga gëzimi, teksa së fundmi qarkullon një video që e tregon atë në një mënyrë jo shumë të këndshme.

Ai ka zgjedhur të kalojë disa orë argëtimi në diskotekë. Gjithçka normale deri këtu, por jo për aq gjatë. Haaland preferoi të shkonte në këtë disko me fanellën e Borussias së Dortmundit.  Video është shpërndarë gjerësisht në rrjet.

 

 

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb