TIRANA

Ronela Hajati dhe DJ Sardi kanë lançuar hitin Bardh’ e Blu kushtuar 100- vjetorit të KF Tiranës që u kurorëzua këtë vit me titullin kampion.

Në video shfaqen tifozë bardheblu, lojtarë aktualë të Tiranës apo dhe fjalët e legjendës Agustin Kola.

Tashmë kolazhit të këngëve për Tiranën i bashkohet edhe kjo e fundit Bardh’ e Blu.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb