VLORA

Temperaturat e ulëta të ditës së sotme kanë sjellë menjëherë borë në Qafën e Llogarasë. Teksa temperaturat shënojë afër zeros, ARRSH ka një apel për drejtuesit që qarkullojnë nga Llogaraja.

Atyre u kërkohet të reduktojnë shpejtësinë dhe të respektojnë sinjalistikën, ndërkohë që bëhet me dije se kompania e mirëmbajtjes dhe borëpastrueset ndodhen në terren.

 

NJOFTIMI NGA ARRSH

🌨 Reshje bore në Llogara, temperatura +2°C.

🚜Kompania e mirëmbajtjes është në terren me mjetet borëpastruese.

⚠️Drjetuesit e mjeteve të tregohen të kujdesshëm, të respektojnë sinjalistikën dhe të reduktojnë shpejtësinë 🚗

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb