Londër– Nuk ka mundur t’i rezistojë muzikës dhe atmosferës së festës ky polic, që ka qenë në shërbim gjatë karnavaleve të Notthing Hill në Londër, duke filluar të kërcejë dhe duke bërë për vete publikun dhe dj.

Duatrokitjet kanë pritur fundit e performancës së tij.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: