SPANJE-Gjatë daljes nga një restorant në Madrid, ku ndodhet për të asistuar në takimin e Champions mes Napolit dhe Realit, Pibe de Oro përballet me një gazetar, që i kërkon një mendim për ndeshjen.
I bezdisur nga pyetja Diego e lut gazetarin ta lejë të qetë dhe para së te ikë e kërcënon:”Po të kapa të shkatërroj’.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb