TIRANE – Një makinë ka marrë flakë në autostradën Tiranë-Durrës mëngjesin e sotëm.

Automjeti është një kamionçinë i tipit “Volksvagen” , dhe është parkuar anës rrugës për të mos bllokuar trafikun.

Në vendngjarje pritet të shkojnë makina e zjarrfikëses si dhe forcat e policisë për zbulimin e shkaqeve të zjarrit.

Në foton e siguruar nga BalkanWeb duket automjeti pas shuarjes së flakëve

 

(e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: