Këngëtari i njohur i muzikës popullore dhe mjaft i dashur për publikun, Ylli Baka, i ka kushtuar një këngë karantinës, kësaj periudhe të vështirë që ka izoluar nëpër shtëpi për më shumë se një muaj të gjithë shqiptarët.

Me një tekst mjaft kuptimplotë dhe të goditur, Ylli Banka iu dhuron emocione të gjithë shqiptarëve, që po përballen me këtë periudhë të pazakontë të përhapjes së koronavirusit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb