LAÇ

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka vendosur që të bëjë një tur udhëtimesh elektorale në nëntë qytete të Shqipërisë, nga veriu në jug të vendit.

Basha ishte sot ndër të tjera edhe në qytetin e Laçit, në Kurbin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kjo është video e pritjes së Bashës në autostradë në afërsi të Laçit, para se të hysh në qytet.

Siç shihet edhe nga pamjet, pritja që i është bërë Bashës nga qytetarët e Kurbinit ka qenë tepër entuziastë.

Qytetarë të shumtë kanë dalë me makina, iu binin borive të automjeteve, ndërsa mbanin në duar flamuj kombëtar dhe të Partisë Demokratike.

Lideri demokrat Lulzim Basha është pritur në një mënyrë spektakolare dhe të ngjashme edhe në qytete të tjera të Shqipërisë, gjatë fushatës së tij elektorale.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: