TUSHEMISHT

Detaje të reja vijojnë të dalin në dritë nga të shtënat me armë zjarri në Tushemisht.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se ky është atentati i dytë brenda javës që i bëhet pronarit të hotelit.

Atentati i parë ka ndodhur më 1 gusht, ku shënjestër ka qenë djali i pronarit.

Gazetarja Kodra sjell në “BalkanWeb” pamjet e sulmit të parë, ku shihen autorët me kallashnikov në dorë dhe të maskuar, të cilët largohen me një motor.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb